Ofis Taşıma

Anasayfa Hizmetlerimiz Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma en sık taşıdığımız nakliye türlerinden biridir. MCT Nakliye; sektörde 30 yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi’nde en çok tercih edilen ofis nakliye şirketi olarak öne çıkmaktadır. Deneyimli kadromuz ve yılların verdiği birikimle  ofis nakliye hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz.

Büro ekipmanlarının taşınması gibi başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlikle yerine getiren personelimiz ofis  taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

ofis taşıma

Ofis taşıma ücreti taşıma öncesinde tarafınıza bildirilmektedir. Ofis taşıma ücreti ni belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar; taşınacak ofis içerisindeki eşyaların boyutu, ağırlığı,  nereden alınıp nereye taşınacağı, ofis ekipman ve eşyalarının alınacağı ve taşınacağı mahalin durumu, mahalde merdiven olup olmadığı, taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı, eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği gibi bir çok neden nakliye fiyatını olduğu gibi ofis nakliye fiyatı nı doğrudan etkilemektedir.

Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için bize ulaşınız.

Güvenli Ofis Taşıma

Sektörde 30 yılı geride bırakan firmamız MCT Nakliye, ofis nakliyesi sürecinin sorunsuz tamamlanması için azami gayret gösterir. Bu doğrultuda tüm iş süreçlerimiz sizin memnuniyetiniz düşünülerek optimize edilmiştir. Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınız, bizim kontrolümüz dışında (trafik kazası, başka bir aracın bize çarpması vs.) taşıma sırasında hasar görmesi halinde onarılabilmesi mümkünse onarım masrafları, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise hasarlı eşyanın bedeli müşteriye tarafımızdan ödenmekte, kaybınız telafi edilmektedir..

Bunları Da Taşıyoruz

Profesyonel büro nakliye şirketi olan firmamız MCT Nakliye, büro taşıma hizmeti haricinde sıklıkla aşağıdaki taşıma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Fabrika Taşıma

İlgili sayfaya gitmek için tıklayınız

Hastane Malzemesi Taşıma

İlgili sayfaya gitmek için tıklayınız

Hastane Taşıma

İlgili sayfaya gitmek için tıklayınız

Laboratuvar Malzemesi Taşıma

İlgili sayfaya gitmek için tıklayınız

30+ Yıllık Tecrübe

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız tüm özel eşyalarınızı %100 müşteri gizliliği prensibiyle profesyonel ,itinalı ve güvenli bir şekilde gideceği adrese sorunsuz ve taahhüt ettiği zamanda teslim etmektedir.
MÜŞTERİLERİMİZ