Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
30+ Yıllık Deneyim

Taşınacak Şeyi Söyleyin Eşyanızı Taşındı Bilin

MCT Nakliye; sektörde 30 yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi'nde en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinden biridir Kurumsal hizmet kalitesi çerçevesinde her türlü taşıma işlemlerini deneyimli kadrosuyla itinayla yerine getirmektedir.

Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınız, bizim kontrolümüz dışında (trafik kazası, başka bir aracın bize çarpması vs.) taşıma sırasında hasar görmesi halinde onarılabilmesi mümkünse onarım masrafları, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise hasarlı eşyanın bedeli müşteriye tarafımızdan ödenmekte, kaybınız telafi edilmektedir..
mct-nakliye-hakkimizda

30+

Yıllık Deneyim

250+

Tamamlanmış Taşıma

5000+

Mutlu Müşteri

200+

Aktif Devamlı Müşteri

MCT Nakliye Her Tonajda Eşyayı İtinayla Teslim Eder

Her tonajda eşya tarafımızdan taşınır. Bu yıl içerisinde tamamlanan işlerimizin dağılımı aşağıdaki gibidir
Piyano Taşıma
35%
Para Kasası Taşıma
30%
Büro Taşıma
20%
Tehlikeli Cihaz Taşıma
15%
Tecrübemize Güvenmekte Haklısınız

Neden MCT Nakliye?

Her türlü eşyanız %100 müşteri gizliliği prensibi ile profesyonel itinalı ve güvenli bir şekilde gideceği adrese uzman taşıyıcılarımız ile teslim edilir. Firmamız kurulduğu günden beri, kendi bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketleri arasında yerini almıştır. Bizimle çalışmak menfaatinizedir.

Özel Paketleme

Tüm eşyalarınız taşıma öncesi en uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak, taşıma öncesi itinayla paketlenir. Böylece eşyanızın alabileceği olası darbelerden korunur. Hassas ve değerli tüm özel eşyalarınızı %100 müşteri gizliliği prensibiyle; profesyonel, itinalı ve güvenli bir şekilde gideceği adrese teslim etmekteyiz.

Eşya Güvenliği

Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınmaktadır.

Neden En İyi Biziz?
30+ Yıllık Deneyim

Dile kolay. Sektörde geçirilmiş 30 koca sene., sürekli daha iyi ne yapabilirim'e adanmış bir iş ahlakı...
  • Taklitlerimizden Sakının
  • Söz Verdiğimiz Tarihte Teslimat
  • 7/24 Taşıma Yaparız
  • Ülkemizin Her Yerine Gidebiliriz
  • Uzman, Deneyimli Kadro
  • Sigortalı Taşımacılık
  • 100% Müşteri Memnuniyeti

Deneyimli Personel

Personelimizin tamamı sürekli birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız olup, taşıma için yeterli eğitime ve deneyime sahiptirler.  Bizim için gidilemeyecek yer, taşınamayacak eşya yoktur. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek asli vazifemizdir. Çalışanlarımız sürekli birlikte çalıştığımız kişilerden oluşmuştur.

Zamanında Hizmet

Pratik çözümlerle piyano taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamızın deneyimli çalışanları, bu sayede müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini bir kez daha gözler önüne sermektedir.
Sorular ve Cevaplar

Merak Edilenler

Başlı başına özen ve deneyim isteyen nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlikle yerine getiren personelimiz eşya taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

İhtiyacınız doğrultusunda haftanın 7 günü, günün 24 saati tatil/resmi tatil gözetmeksizin nakliye işlemleriniz için çözüm ortağınız olabiliriz.

Nakliye fiyatlarını belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar; taşınacak eşyanın boyutu, kilosu, kaç parça olduğu, nereden alınıp nereye taşınacağı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı mahalin durumu, mahalde merdiven olup olmadığı, taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı, eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği gibi bir çok neden nakliye fiyatını doğrudan etkilemektedir.

 

Eşyanız taşımayı yapan personellerimizden birinin hatası sonucu hasar görmüşse; eğer eşyanız onarılabilecek bir durumda ise onarım masraflarını, kullanılamayacak hale gelmesi halinde ise eşyanızın değeri ölçüsünde zararınız bizzat firmamız MCT Nakliyat tarafından karşılanacaktır.

 

Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

merak-edilen-konular-900